Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 17:00 Bu haber 1817 kez okundu
 
Yeniden Refah'tan Kütahya Çıkartması
Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman GEZGİN ile birlikte Genel Başkan Yardımcıları, MKYK Üyeleri ve civar İl Başkanlarının katılımı ile Kütahya merkez ve ilçelerindeki vatandaşları, esnafı, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler. Ziyaretler öncesi basın mensupları ile bir araya gelerek, faaliyetlerini anlattılar.
SİYASET Haberi
Yeniden Refah'tan Kütahya Çıkartması

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman GEZGİN ile birlikte Genel Başkan Yardımcıları, MKYK Üyeleri ve civar İl Başkanlarının katılımı ile Kütahya merkez ve ilçelerindeki vatandaşları, esnafı, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler. Ziyaretler öncesi basın mensupları ile bir araya gelerek, faaliyetlerini anlattılar.

Kütahya Merkez'de STK’lardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil ÇOLAK, Simav'da Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan İlyas HELVACI, Çavdarhisar'da Tanıtım Medya Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Zafer EMANETOĞLU, Tavşanlı'da MKYK Üyesi Abdurrahman AKYÜZ, Aslanapa'da MKYK Üyesi Abdülkadir YILMAZ, Gediz'de MKYK Üyesi Özgür MERTGENÇ, Domaniç'te Bursa İl Başkanı Naim ÖZTÜRK, Şaphane'de Eskişehir İl Başkanı Osman MANDACI, Pazarlar'da Manisa İl Başkanı Hakan LALEBAŞ, Emet'te Bilecik İl Başkanı Cafer ASLANBOĞA, Dumlupınar'da Uşak İl Başkanı Erdoğan ÇİLOĞLU, Altıntaş'ta Afyon İl Başkanı İbrahim Derviş SUNA ile birlikte merkezde İl Başkanı Osman GEZGİN, ilçelerde ise İlçe Başkanları ve parti yöneticileri o yöre halkını ve esnafları ziyaret etti. Sadece Hisarcık'ta Balıkesir İl Başkanı katılımı son dakika ertelenerek, daha sonra ziyaret edileceği öğrenildi.

 

Genel Başkan Yardımcısı ÇOLAK: “En Büyük Sorun İşsizlik”

Yeniden Refah Partisi adına konuşan STK’lardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil ÇOLAK: “Kütahya'da en büyük sorunun işsizlik. Şu anda algı diye bir şey kalmadı, bizi tanıyorlar, bizi biliyorlar. Her gittiğimizde de bekliyorlar. Sizi arazide gördük ya diyorlar. “Allah’a Şükür birileri bize sahip çıktı bunu gördük” diyorlar. Tam tersi algı bizim lehimize dönüşmeye başladı. Şu anda en büyük sorun işsizlik, bunun için hamleler yapıyoruz. Kütahya emekliler şehri. Sanayi bölgesi Eskişehir ile beraber Sanayi’yi artırmak için büyük hamleler yapıyoruz. Yatırımlardan en büyük payı alacak olan il Kütahya olacak inşallah, bunu da samimiyetimle söylüyorum.

 

 “DAVUTOĞLU, Başbakanlık Yapmadın Mı? Ne Değişti? ”

Ahmet DAVUTOĞLU diyor ki; İstanbul sözleşmesi ile ilgili “Bu Türkiye’ye benim kazandırdığım en büyük kazanım odur” ben şimdi buradan soruyorum. Ahmet DAVUTOĞLU hep mi Tayyip ERDOĞAN suçluydu. Buldunuz bir günah keçisi Tayyip ERDOĞAN’a vuruyorsunuz da vuruyorsunuz. Doğruları söyleyeceksin, yapamadıklarını eleştireceksin. Sen bu ülkede yıllarca 10 yıla yakın Dışişleri Bakanlığı yapmadın mı? Sen Ahmet DAVUTOĞLU bu ülkede Başbakanlık yapmadın mı? O zaman her iş güzeldi de şimdi ne oldu? Niye o zaman itiraz etmedin. İlk yılda kalkıp ta buna itiraz etmedin. Sen neden ilk gün postanı koyamadın. Şimdi ters düştü menfaatine, şimdi geldin bunu konuşuyorsun” dedi.

“Sayın BABACAN, Bu Ülke Faizden Battı”

Ali BABACAN’a gelince Faiz ekonomisi, ne diyor, ama benim Avrupa’da öyle sıkı dostlarım var ki diyor, ben iktidara geldiğim zaman daha düşük faizle krediler alacağım diyor. Bunun kalkınması da bu, ya bu ülke faizden battı. O daha düşük alacakmış. Proje bu, Ali BABACAN bir röportajında soruyorlar. Irak’ta bombalar var. Müslümanlar, insanlar ölüyor. Beni ilgilendirmez diyor. Irak’a atılacak ilk bombadan hazineye girecek olan ilk dilim ilk bombanın ilk dilimi sekiz buçuk milyar doları bilirim ben diyor. Bu zihniyette olan bir insan bu ülkeyi mi kalkındıracak. Beni ilgilendirmiyor diyor nasıl ilgilendirmiyor” dedi.

 

İl Başkanı GEZGİN: “Sadece Seçim Zamanlarda Sahada Değiliz”

Kütahya Ankara'dan uzak değil diyen Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Osman GEZGİN: Parti heyetimizi Kütahya’da ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Sadece seçim zamanlarında değil, her zaman çalışan bir partiyiz. Vatandaşımızın sorunlarını dinleyerek çözüm üreteceğiz.

“Eş Zamanlı Ziyaretler Gerçekleştirdik”

Yeniden Refah Partisi olarak Kütahya'mızın tüm ilçelerinde, Ankara Genel Merkezden gelen Genel Başkan Yardımcılarımız, MKYK üyelerimiz ve çevre il Bașkanlarımızın katılımı ile eş zamanlı olarak esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Ankara'dan Kütahya'nın uzak olmadığını kanıtlarcasına Genel Başkan Yardımcılarımız ve MKYK Üyelerimiz yedisinden yetmişine herkese uzanmaya çalıştı, onların dertlerini dinledi ve inșallah bașa gelindiğinde Kütahya'ya yapılacak olan yatırımlardan bir nebze daha fazla pay alacağını sözünü verdiler.

2.ERBAKAN dönemi için !

Yeniden Refah için !

yeniden büyük Türkiye için !

yeni bir dünya düzeni için !

Geliyoruz ... ” dedi. - DORUK

Haberin canlı yayını için lütfen tıklayınız....

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı