Hakkımızda
Firmamız hakkında bilgiler

Kütahya DORUK Gazetesi adı ile yayınlanan gazetemiz, 13 Şubat 2014 tarihinden itibaren, renkli 8 sayfa zaman zaman özel günlerde 12 sayfa olup; haftalık olarak yayınlanmaktadır.

Aynı zamanda web sitemiz olan www.dorukmedya.com adresinden online anlık haberlerimiz girilmekte, web sayfamızdaki haberlerimiz ve reklamlarımız gazetemizin sosyal paylaşım sitelerinde de (facebook, twitter, pinterest, linkedin, youtube, instagram gibi...) yayınlanmakta olup; zaman zaman canlı yayınlar da yapılmaktadır.

Katılmış olduğumuz toplantılarda ve birebir diyaloglarda görüntülü haber olarak video yayını şeklinde de kamuoyuna ulaşılmaktadır.

Gazetemiz yayın hayatına girdiği andan itibaren yerel basında çıtayı yükseltmeyi hedeflemiş ve yayın hayatımıza girdiğimizden beri e-gazete olarak da hizmet vermektedir.

Gazetemiz web sayfası ve sosyal paylaşım sitelerinden çok yoğun biçimde izlenmekte olup, gerek gazete sahipleri olarak sporla birebir (Kick Boks) ilgilendiğimiz için gerekse geçmişteki sosyal hayatımızda yapmış olduğumuz görevlerden dolayı Türkiye'nin birçok yerine gazete olarak da gönderilmektedir.

Gazetemizin tarafsız, ilkeli, bağımsız ve kamu yararını öncelikli olarak göz önüne alan yayıncılık anlayışımız; köşe yazarlarımızın ilimizin tanınmış simalarından olmaları aynı zamanda kendi meslek alanlarında otorite olmaları gazetemizi okurlarımızın daha beğeniyle takip etmesini sağlamaktadır.

    31 Ocak 2014 yılında kurularak, basın camiasında yerini alan ve 13 Şubat 2014 tarihinde ilk sayısını Kütahya kamuoyuna sunan Kütahya DORUK Gazetemiz , yola çıkarken ilkeli, dürüst, tarafsız, doğru haber yapan yayıncılık ilkesi olarak hakka ve halka hizmeti şiar edinen gazetemiz bu güne kadar bu ilkelerin tamamını yerine getirmiş olup basın camiasında haklı olarak saygın yerini almıştır. Bundan sonraki yayın hayatında da gazetemiz aynı ilkeler çerçevesinde hemşehrilerimize ve Kütahya'mıza hizmet, onların sorunlarının duyurulmasında CESUR kalemlerin yer aldığı Doruk Gazetesi yayın hayatını böylece sürdürecektir.

   Geçen süreç içerisinde gazetemizin kamuoyunda ve okurlarımızın nezdinde saygınlığını sağlayan köşe yazarlarımız, Av. Sabit ÖZDAĞLAR, Hüdayim GÜLER, YMMM Muttalip KORKMAZ, Mustafa UYSAL, Cüneyt KÖŞE, Savaş CANSEVDİ'ye emeklerinden dolayı teşekkür ederken yine bizleri destekleyen kamu kurum ve kuruluşlarımızın değerli yöneticilerine, değerli iş adamlarımıza, sosyal çevremize hasılı bize maddi manevi destek verenlere ve tüm değerli meslektaşlarımıza teşekkür eder, Kütahya’nın gözü, kulağı, sesi olmaya ve bu yolda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, hiç kimseden korkmadan ama asla saygıyı ve sevgiyi göz ardı etmeden devam edeceğimize kamuoyu önünde söz veriyoruz.

KÜTAHYA İÇİN VARIZ, OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.