Haber Detayı
21 Şubat 2022 - Pazartesi 13:39 Bu haber 2079 kez okundu
 
Tavşanlı Belediiyesiʹnden Kuşu Belediyesi’ne Araç Desteği
İLÇELERİMİZ Haberi
Tavşanlı Belediiyesiʹnden Kuşu Belediyesi’ne Araç Desteği

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler: Bir Kamyonumuzu Kuşu Halkına Hediye Ettik

Geçtiğimiz yıllarda seçimlere katılmayarak Türkiye gündeminde yer alan Simav’ın Kuşu Beldesi, 3 yıl aradan sonra yeniden belde statüsü kazanarak 2019’da gerçekleştirilen yerel seçimlerde Belediye Başkanlarını seçmişti.

Araç ekipmanı yönünden sıkıntı yaşayan Kuşu Belediyesi’ne Tavşanlı Belediyesi tarafından bir adet kamyon hediye edildi.Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Kuşu Belediye Başkanı Feridun Aktay’a belediye hizmetlerinde kullanılacak aracın anahtarını teslim ederek hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Güler “Belediye meclisimizde aldığımız karar doğrultusunda yeniden belediyelik olan Kuşu’ya hizmet etmesi amacıyla bir aracımızı hibe etme kararı aldık. Başkanımıza aracın anahtarını teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kuşu Belediyemize ve Kuşu halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Belediye Başkanımıza hizmetlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Kuşu Belediye Başkanı Feridun Aktay ise Başkan Mustafa Güler’e hediye takdim ederek kendisine ve Tavşanlı halkına teşekkür etti. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı