Haber Detayı
20 Mart 2021 - Cumartesi 08:51 Bu haber 6564 kez okundu
 
MHP'de Büyük Kurultaya Tam Kadro Katılım
MHP Kütahya İl Teşkilatı Büyük Kurultaya tam kadro katıldı.
SİYASET Haberi
MHP'de Büyük Kurultaya Tam Kadro Katılım

MHP Kütahya İl Teşkilatı Büyük Kurultaya tam kadro katıldı.

18 Mart 2021 Perşembe günü gerçekleşen “İstiklal için Birlik, İstikbal için Dirlik; Kazanan Türkiye Olacak” temalı Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan Büyük Kurultayına Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Teşkilatı tam kadro katıldı.

 

Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen kurultayda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oy kullanan delegelerin tamamının oyunu alarak  yeniden Genel Başkanlığa seçildi. Kurultayda ayrıca Merkez Yönetim Kurulu(MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri delegelerin oylarıyla seçildi.Kurultaya MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş,İl Başkanı Selçuk Alıç,Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık dahil tüm MHP’li belediye başkanları,İlçe Başkanları ve üst kurul delegeleri tam kadro katıldı.

 

Kurultay sonrası bir açıklama yapan MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç: “Milliyetçi Hareket Partisi olarak 13.Olağan Büyük Kurultayımızda Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin etrafında kararlılıkla kenetlendiğimizi dosta düşmana tekrar gösterdik.Partimizi ve ülkemizi Cumhur ittifakı ruhuyla 2023 Lider Ülke Türkiye hedeflerine taşıyacak olan saygıdeğer MYK ve MDK üyelerimizi tebrik ediyorum. Kurultayımız devletimize ve milletimize hayırlı olsun” dedi. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı