Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 13:05 Bu haber 1027 kez okundu
 
Kick Boks İl Temsilciliğinden, BESYO'yu Ziyaret
Önümüzdeki günlerde ilimizde yapılacak olan Kick Boks etkinlikleri ile ilgili Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet ARABACI ve Milli Hakem, Antrenör Fatma ÇAKIR ile Ejderya Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Malike EDİZ, DPÜ BESYO Müdürümüz Prof. Dr. Adnan ERSOY'u makamında ziyaret ettiler.
SPOR Haberi
Kick Boks İl Temsilciliğinden, BESYO'yu Ziyaret

Önümüzdeki günlerde ilimizde yapılacak olan Kick Boks 1. 2. 3. 4. Dan Siyah Kuşak Sınavı, 1.ve 2. Kademe Antrenör Kursu ve Aday Hakem Kursu ile ilgili olarak, gerek bilgi vermek gerekse programın BESYO ile ilgili bölümünü görüşmek üzere Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet ARABACI ve Milli Hakem, Antrenör Fatma ÇAKIR ile Ejderya Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Malike EDİZ, DPÜ BESYO Müdürümüz Prof. Dr. Adnan ERSOY'u makamında ziyaret ettiler.

Bu arada 1 Temmuz'da Erzurum'da yapılacak olan Türkiye Kick Boks Şampiyonasına ilimizi temsilen katılacak takımımızın ulaşımında ve 2-3-4 Ağustos'da Simav'da yapılması planlanan İller Arası Kick Boks Şampiyonasının organizesinde BESYO'nun vereceği destek istişare edildi. Bu konuda bir açıklama yapan Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet ARABACI: "İlimizde Kick Boks camiası olarak sürekli ve yoğun etkinlikler olmaktadır. İşte bu konularda hem kendilerini bilgilendirmek hem de desteklerini almak üzere ziyaret ettiğimiz BESYO Müdürümüz Sayın Prof. Dr. Adnan ERSOY'a sonsuz teşekkür etmek istiyorum. En az bizim kadar kendisini sorumlu ve heyecanlı gördük. Samimi bir biçimde bizi yönlendirmesi, aynı zamanda Erzurum'a gidişimizde araç bakımından bize destek olması ve bu konudaki gayreti görevin dışında samimi, gönül işi bir destek olduğunu gösterdi. Kendisinin ve çalışma arkadaşlarının başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Kendilerine şükran ve teşekkürlerimi arz ediyorum" dedi. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK Gazetesi Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı