Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 17:56 Bu haber 1726 kez okundu
 
Kick Boks Federasyonumuza Ziyaretimiz
Türkiye Kick Boks Federasyonumuzu ziyaret ederek, hem Kütahya Kick Boks ekibi olarak çalışmalarımızla ilgili bilgi verdik hem de Federasyonumuzun çalışmaları ile ilgili Genel Sekreterimiz Harun DEMİR ve Genel Koordinatörümüz Hüseyin ŞAHBAZ'la bilgi alışverişinde bulunduk.
GÜNCEL Haberi
Kick Boks Federasyonumuza Ziyaretimiz

Ankara'daki ödül törenine katılmamız vesilesiyle gittiğimizde öncelikle Türkiye Kick Boks Federasyonumuzu ziyaret ederek, hem Kütahya Kick Boks ekibi olarak çalışmalarımızla ilgili bilgi verdik hem de Federasyonumuzun çalışmaları ile ilgili Genel Sekreterimiz Harun DEMİR ve Genel Koordinatörümüz Hüseyin ŞAHBAZ'la bilgi alışverişinde bulunduk.

 

Ziyaretimiz esnasında gerek yönetici konumundaki arkadaşlarımız gerekse tüm Federasyon çalışanlarının bize gösterdiği yakın ilgi ve alakadan ziyadesiyle mutlu olduk. Gerçekten yoğun bir süreç yaşanan, üst üste organizasyonların, peşpeşe uygulanmasının getirdiği sıkışıklığa rağmen bize göstermiş oldukları ilgi, samimi ve dostça idi. Kick Boks camiası olarak böyle bir Federasyon yönetimiyle çalışmaktan mutlu olduğumuzu ifade ederken; tüm sporcularımız adına Federasyonumuzun tüm mensuplarına teşekkür ediyoruz. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı