Haber Detayı
16 Aralık 2019 - Pazartesi 17:05 Bu haber 1725 kez okundu
 
Ali ÇETİNBAŞ: Değişim Heyecanı Yükseltmek Demek
AK Parti eski İl Başkanı Ali ÇETİNBAŞ, parti binasında yeni İl Başkanı Sebahattin CEYHUN'a görev devir teslimi yaptı.
SİYASET Haberi
Ali ÇETİNBAŞ: Değişim Heyecanı Yükseltmek Demek

Ünvanlar önemli değil, biz kardeşiz diyen AK Parti Kütahya Eski İl Başkanı Ali ÇETİNBAŞ ise, “Bundan sonra il başkanlığı görevimizi devam ettirecek olan Sebahattin CEYHUN kardeşime yürekten başarı diliyorum. Cenabı Allah yar ve yardımcısı olsun. Hem kendisini hem de bizleri mahcup etmesin. Çünkü bizler kardeşiz, ben böyle inanıyorum. İsmimizin başında sıfat olarak başkan, yönetim kurulu üyesi veya başka bir şey olması gerekmiyor. Her daim Sayın Sebahattin CEYHUN Bey ile beraber siyasi partimizin hizmetinde olacağımı beyan etmek istiyorum.

2015 Ocak’tan beri bizimle siyaset yapan, destek olan başta ilçe başkanlarıma, ilçe belediye başkanlarıma, milletvekillerimize ve delegemizden, mahalle başkanlarımıza, her kademede yönetim kurulu üyelerimize, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Değişim, heyecanı yükseltmek demek ve hayatın her alanında olduğu gibi siyasette de var; önümüzde yoğun bir süreç var, delege seçimiyle başlayacak il başkanımız,  kongre süreçleri, 13 ilçemizde bir de beldemizde sonrasında il kongremiz tamamında o seçim bölgelerimizde en iyi hizmet edecek kardeşlerimizin tespit edilerek devam etmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Kardeşliğimiz bakidir. Hayırlı uğurlu olsun.

Sayın Sebahattin CEYHUN’u yıllardır tanırım. Yanında yöresinde, her ihtiyaç duyduğunda, bu partide her kim varsa tam arkasında olduğumu bilmenizi isterim, yürekten başarılar diliyorum.” Dedi.

Devir teslim esnasında Ali ÇETİNBAŞ, yeni il başkanı olan Sebahattin CEYHUN'a Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ile Başkan CEYHUN'un çekilmiş olduğu çerçevelettiği resmi ve Masa İsimliğini hediye ederken; Başkan CEYHUN ise çiçek ve kalemi Ali ÇETİNBAŞ'a takdim etti. - DORUK Fatma Çakır

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Fatma Çakır
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı