Astroloji

 

 

 
Akrep (17.05.2021)
Yurt dışında olan akrabalarınız ile görüşebilirsiniz. Mesafeleri yok saymak bugünlerde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bazı bağları güçlendirme fikri üzerinde daha fazla durmalısınız.
 
Aslan (17.05.2021)
İçsel gerilimlerinizi yönetmekte zorlandıkça içinizde kötü bir birikim oluşuyor. Zamanında paylaşmayı, size böyle hissettiren kişi ve konulara karşı yeni tutumlar geliştirmeyi denemelisiniz.
 
Balık (17.05.2021)
Partnerinize karşı duygusal baskı kurabilirsiniz. Onu böyle bir ruh haline düşürmek ve alttan almaya itmek sizi kısa vadede mutlu edebilir. Ama herkesin sabrının bir sınırı olduğunu da unutmamalısınız.
 
Başak (17.05.2021)
İkili ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Artık daha güvenli ve şeffaf bir sürecin içinde olmak size sevginizi daha açıkça yaşama fırsatı verecektir. Bunu hayatınızda sürekli hale getirin ve artık akışın keyfini çıkarın.
 
Boğa (17.05.2021)
Kardeşleriniz ile duygusal gerilimler yaşayabilirsiniz. Olaylara sizin açınızdan bakmamaları sorunları büyütebilir. Düşüncelerinizi haklı nedenlerinizle paylaşmayı denemeli, onlara da bunun için zaman ve imkan tanımalısınız.
 
İkizler (17.05.2021)
Sahip olduklarınızı tartıyorsunuz. Size değer veren ve vermeyenler konusunda bir ayrıma gidebilirsiniz. Herkesi hak ettiği yere koymak hayatınıza yeni bir denge ve kaliteli ilişkiler getirecektir.
 
Koç (17.05.2021)
Gizli kalan bazı meselelerin sizi geriye götürmesine izin vermiyorsunuz. Başa çıkmayı öğrendiğiniz her konuyla farkındalığınız gelişiyor. Enerjinizi daha faydalı alanlara aktarıyorsunuz. Aile içi gerilimlere aldırış etmeyin.
 
Kova (17.05.2021)
Enerjinizi günlük rutin işlerinize ayırıyorsunuz. Toparlanması gereken işleriniz, ev düzeninizdeki değişiklikler hayatınızı da yolunuza koyacağınız bazı detaylar konusunda size bazı farkındalıklar katabilir.
 
Oğlak (17.05.2021)
Birlikte hareket ettiğiniz kişilerle aranızda bazı tartışmalar yaşanabilir. Herkesin sorumluluğunu yerine getirmesini istemek için sert eleştirilere başvurabilirsiniz. İnsanların hayatlarını ve mevcut sorumluluklarını göz önünde bulundurarak tavır sergilemelisiniz.
 
Terazi (17.05.2021)
Toplum önünde konuşurken kendinize hakim olamayabilirsiniz. Kelimelerinizi özenle seçmeye çalışmalısınız. Ağzınızdan çıkan sözler ileride size zor anlar yaşatabilir.
 
Yay (17.05.2021)
Maddi kayıplarınızı toparlamak için harekete geçmeye çalışıyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız bazı şeyler sizi kısıtlayabilir. Mevcut planlarınızı uygulamaya koyduğunuzda endişelerinizin yersiz olduğunu ve çözümün bir şeyler yapmaktan geçtiğini göreceksiniz.
 
Yengeç (17.05.2021)
İkili İlişkilerinizde duygularınızı öfkeli bir şekilde ifade edebilirsiniz. Daha önce kaçtığınız her konuyu artık konuşmak istiyorsunuz. Öfkeyi bir çözüme dönüştürün ve bütün meseleleri kapatmaya çalışın.

 

 

 

Haber Yazılımı