Yazı Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 10:29 Bu yazı 225 kez okundu
 
BU HEYECANLI DELİKANLIYI, DİKKATLİ TAKİP EDİN...!!!
Hüdayim GÜLER - Dostça
kutahyadorukgazetesi@gmail.com
 
 

Tarih 24 haziran 2018, Genel seçimlerin yapıldığı günün gecesinde sonuçlar açıklandığında, Kütahyanın 5 olan Milletvekilliğinin üçünü AKP, diğer ikisini ise MHP ve CHP kazanmıştı.
O tarihi gecede MHP İl Başkanı olarak ilk Genel seçimini geçiren Sayın Ferhan YILDIRIM, Kütahyadan tekrar bir Milletvekili çıkartmanın mutluluğunu gözyaşları ile kutlarken Basın mensuplarına yaptığı konuşmasında harfiyen '' Gönül isterdi ki sonuç çok daha farklı olsun,Bu gün Bir Vekilimiz ile, Allahın izni ile Meclis de yerimizi aldık.Ama bundan sonrasında,gün daha çok çalışma vaktidir.Gün Kütahya Belediyesini de AK Partiden alma vaktidir.'' demişti.
Seçim sonrasında açıklama yapan AKP'li yetkili, Bu delikanlı heyecana kapıldı. Bu delikanlı aceleci davrandı ve sabırsız. Onun bu heyecanını gençliğine ve siyasi acemiliğine veriyoruz demişti.
Ama unutulmaması gereken bir şey vardı. Azim, sistemli çalışma, iyi organize olma ve sabır....O heyecanlı ve aceleci davranan genç delikanlı, Hedefsiz hiç bir şey olmaz. sözünü düstur kabul ederek tüm MHP İl, Merkez İlçe, diğer İlçeler ve Belde teşkilatlarını toplayıcı,birleştirici görevini üstlenerek tüm zorluklara rağmen bir araya getirdi.
Genel Merkez tarafından herkesin yakından tanıdığı ve gönüllerde taht kuran üç dönem MHP Milletvekilliği yapmış olan Prof.Dr.Alim Işık'ın Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının sonrasında '' Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız'' parolası ile işe koyuldu.Gönülden çalışma ve azmin zaferi 31 mart gecesi tecelli etti ve 3 dönem toplam 15 senedir AKP' nin kalesi konumundaki Kütahya Belediye Başkanlığını, tarihinde bir ilke imza atarak MHP' li Belediye Başkanına teslim etti.
''Kütahya kalesinin burçlarına üç hilalli bayrağı Belediye Başkanlığını alarak asacağız.Bu kadroları MHP Belediyesini alarak altın harflerle Türk siyaset tarihine yazdıracağım'' demişti. ve sözünü tuttu.
Bu heyecanlı delikanlıya dikkatli bakın ve iyi takip edin... 24 Haziran Genel seçimlerinde 1 Milletvekilini, 31 Mart Mahalli seçimlerinde, Kütahya tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Belediye Başkanlığını,AKP'den almıştır. 
Önümüzdeki ilk Genel seçimlerde mevcut üç vekilliği de elinizden alırsa hiç şaşırmayın olur mu...
BENDEN SÖYLEMESİ.....

 
Etiketler: BU, HEYECANLI, DELİKANLIYI,, DİKKATLİ, TAKİP, EDİN...!!!,
Yorumlar
Haber Yazılımı