Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 00:15 Bu haber 948 kez okundu
 
Yeni Bir Lezzet
Nihat Usta Gaziantep Ocakbaşı hizmete girdi. 0552 00 2 37 44 ve 0274 502 13 27 numaralı telefonlardan kapınıza kadar paket servis hizmeti sunmaktadır.
YEREL Haberi
Yeni Bir Lezzet

Nihat Usta Gaziantep Ocakbaşı hizmete girdi.

Ülkemizin gastronomi alanında tartışmasız lezzetlere imza atmış olan ve Unesco yaratıcı şehirler ağında gastronomi alanında ülkemizi temsil eden Gaziantep mutfağını lezzetini artık ilimizde de tadacağız.

Gaziantepli Nihat Usta'nın Alipaşa Mah. Uygun Sok. B Blok 1/38 (Vip Gündem Altı) Kütahya'da hizmete açılan kebap ve pide salonu aynı zamanda mekan olarak grup yemeklerine de cevap verebilecek büyüklükte ve nitelikte dizayn edilmiş olup; Kütahyalı hemşerilerimize bu farklı lezzetleri tattırmaya başlamıştır.

 

Gaziantep'e özgü Kilis Tava, Pide çeşitleri, tavuk kanat, kuzu şiş, tavuk şiş, fırında tavuk, çiğer şiş, soğan kebabı, patlıcan kebabı, sebzeli kebap, tavuk sarma pirzola, fırın yemekleri, kanat, Adana, Urfa, Antep usülü lahmacun, Gaziantep pidesi'nin yanında tatlı olarak da Peynirli Künefe, Burma, Baklava, Fıstıklı Kadayıf'tan oluşan zengin bir menüyü müşterilerinin damak zevkine ve beğenisine sunmuştur.

Ayrıca paket servis hizmeti için de 0552 00 2 37 44 ve 0274 502 13 27 numaralı telefonlardan kapınıza kadar hizmeti sunmaktadır.

Nihat Usta Gaziantep Ocakbaşı yöresel kebap lezzetler group'a hayırlı işler ve hayırlı müşteriler dileriz. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı