Haber Detayı
13 Nisan 2022 - Çarşamba 11:56 Bu haber 1536 kez okundu
 
TKİ Linyit Spor'dan Kütahya Kültür Derneği Başkanı Süleyman MUSLU'ya Tezahürat
Ankara'da 2021 yılında kurulan Kütahya Kültür Derneği kurulduğu günden bugüne Kütahya'mızın dışa açılımına tanınmasına katkı sağlayıcı faaliyetlerine devam ediyor.
SPOR Haberi
TKİ Linyit Spor'dan Kütahya Kültür Derneği Başkanı Süleyman MUSLU'ya Tezahürat

Ankara'da 2021 yılında kurulan Kütahya Kültür Derneği kurulduğu günden bugüne Kütahya'mızın dışa açılımına tanınmasına katkı sağlayıcı faaliyetlerine devam ediyor. Kütahya Kültür Derneği Başkanı MUSLU' ya TKİ LİNYİT SPOR'dan forma hediye edildi.

Kütahya Kültür Derneği Ankara'daki faaliyetlerin yanında ilimizin tanıtımına fayda sağlayan Kütahya"da yapılan faaliyetleri de desteklemeye devam ediyor.

Son olarak TKİ Tavşanlı Linyitspor'un Eskişehir Yunus Emre Spor ile oynadığı şampiyonluk maçında Ada Stadı'nda TKİ Tavşanlı Linyitspor taraftarları Kütahya Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Muslu'nun adını anons ettirdiler ve tezahüratta bulundular.

TKİ Linyit Spor Kulübünün Başkanı Akın Şirin ve Genel Kaptanı Yasin Karaaslan desteklerinden dolayı Kütahya Kültür Derneği Başkanı Süleyman Muslu'ya teşekkür ederek, kulüp formalarını hediye ettiler.

Başkan Muslu böyle önemli bir günde ve duygusal bir atmosferde yer almaktan onur duyduğunu belirterek, misafirperverliklerinden dolayı takım yönetimine ve taraftarlarına elinden gelen desteği her zaman sürdüreceklerini ifade etti.

Kütahya Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Muslu sosyal medya hesabından "Memleket mecnunuyuz, Şampiyon Linyit Spor " paylaşımında bulundu. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı