Haber Detayı
25 Ocak 2019 - Cuma 14:15 Bu haber 4004 kez okundu
 
Tavşanlı Kaymakamı, Başarılı Kick Bokscuları Kabul Etti
14 - 20 Ocak tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen ve 2000'inin üzerinde sporcunun katıldığı "Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası"na Kütahya Kick Boks ekibi olarak katılan ve katılımları Tavşanlı Belediyesince sağlanan sporcular Eda Nur AKKAYA, Harun DEMİREL, Şakir Mert ELİTOK ve Mehmet Eren ÇAKIR'ın madalyalara dönmeleri ilçede memnuniyetle karşılandı.
SPOR Haberi
Tavşanlı Kaymakamı, Başarılı Kick Bokscuları Kabul Etti

Türkiye Kick Boks Federasyonu İl Temsilcisi Ahmet ARABACI ve Milli Hakem, Antrenör Fatma ÇAKIR ile birlikte Tavşanlı Kaymakamı Yüksel KARA tarafından kabul edilen Kick Boks Ekibi şampiyona ve dereceleri ile ilgili Kaymakamı bilgilendirdiler.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa GÜLER'in ve Tavşanlı Belediyesi'nin bu sporcularımızın bu müsabakalara katılabilmeleri için önemli bir destek sağladığını belirten İl Temsilcisi Ahmet ARABACI; "Gerekli desteğin sağlanması halinde sporcu sayımızda da başarıların kategorisinde de önemli artışlar olacağına inanıyor ve Sayın Belediye Başkanımıza, Tavşanlı Belediyemize Kick Boks Federasyonu adına teşekkür ederim" dedi.

Sporculara Madalyalarını bir kez daha takan Kaymakam KARA, "Eğitim ve öğretimin yanı sıra çocuklarımızın mutlaka sosyal aktiviteler içerisinde olmaları gerekir. İşte spor da bu aktivitelerden en önemlisi ve siz elde ettiğiniz başarılarla diğer arkadaşlarınıza da rol model oluyorsunuz. Sizi başarılarınızdan dolayı kutluyor ve bu başarıda emeği geçen idareci, antrenör ve ailelerinize de teşekkür ediyorum. İlçemizden başarılı bir şekilde spor hayatını sürdüren sizin gibi gençlerimizin olması, bizi gururlandırıyor. İnanıyoruz ki ilerleyen süreçte karşımıza milli sporcular olarak geleceksiniz" dedi. - DORUK

Kaynak: Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı