Haber Detayı
17 Nisan 2022 - Pazar 14:57 Bu haber 1118 kez okundu
 
MÜSİAD'tan Çocuklarla İftar Programı
MÜSİAD Kütahya Şubesi çocuk esirgeme kurumuna bağlı aileleriyle yaşayan ihtiyaç sahibi çocuklarında bulunduğu MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile AK Parti MKYK Üyesi Cem ŞAHİN'in de yer aldığı iftar programını Refika'nın Mutfağında gerçekleştirdi.
YEREL Haberi
MÜSİAD'tan Çocuklarla İftar Programı

MÜSİAD Kütahya Şubesi çocuk esirgeme kurumuna bağlı aileleriyle yaşayan ihtiyaç sahibi çocuklarında bulunduğu MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile AK Parti MKYK Üyesi Cem ŞAHİN'in de yer aldığı iftar programını Refika'nın Mutfağında gerçekleştirdi.

MÜSİAD Genel Başkanı video mesajı ile katılımcıları selamladı.

SARPKAYA: İhracat ve Ticareti Geliştirecek Projelere İmza Attık

MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin SARPKAYA: "Öncelikle bildiğiniz üzere 11 Eylül'de göreve geldik, MÜSİAD'ımızı çeşitli noktalarda temsil etmekle görevliyiz. Bugün bu iftar yemeğinde de MÜSİAD çatısı altında hep beraber birlikte yan yana gelmiş durumdayız. Bu vesile ile aramızdan ayrılan, ahirete intikal etmiş MÜSİAD üyelerine ve yakınlarımızı da rahmetle anar, sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum

 

MÜSİAD Ticaret ofisi, İhracatı geliştirme, sektör kurulları gibi bir çok alanda Türkiye'nin ticari faaliyetlerinde ses getirecek bir çok projeye imza atmış durumdayız. MÜSİAD'ın ihracatı geliştirmek, ticareti geliştirmek adına siz üyelerimizle beraber daha güçlü olacağımıza inanarak, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum." dedi.

 

ERENLER: Gençlerimizi, Ankara'da Mecliste Ağırlamak İstiyoruz

Kütahya AK Parti Milletvekili Ceyda ÇETİN ERENLER: "Değerli ev sahibimiz MÜSİAD Başkanımız, kıymetli AK Parti MKYK üyemiz bugün misafirimiz, MÜSİAD Genel Merkezinden gelen çok kıymetli arkadaşlarımız, MÜSİAD'ımızın çok değerli yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkan Yardımcılarımız, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve çok değerli kardeşlerimiz,

Bugün İsmail Başkanımızın davetiyle siz gençlerimizle bir arada olmanın da mutluluğunu ifade etmek istiyorum. Müdürümüze de söyledim bir gün sizleri Ankara'da mecliste de sizleri ağırlamak istiyoruz. Saygılarımı ifade etmek istiyorum, tekrar uzun sohbetlerde bir araya gelmek üzere hepinize hayırlı akşamlar diliyorum" dedi.

 

ŞAHİN: Ramazan Yardımseverlik ve Bir Arada Olmaktır

AK Parti MKYK Üyesi Cem ŞAHİN: "Genç kardeşlerimiz, bir arada olmaktan mutlu musunuz? Mutlusunuz değil mi? Ramazan'ın en önemli özelliklerinden biri kardeşçe bir arada olmak, Ramazan'ın bana anımsattığı en önemli özelliği yardımseverlik. Kıymetli Başkanım bize somut olarak gösterdi, bir aradayız. Yardımlaşmanın çok güzel bir şekilde burada ifadesini görebiliyoruz. Ramazan ayınızı tebrik ediyorum, hayırlı, sağlıklı, sıhhatli bir şekilde 11 aydan daha hayırlı olduğu ifade edilen Kadir Gecesine de ulaştırmayı inşallah Rabbim nasip eder, bayramı da sağlıkla sıhhatle bir arada, sevdiklerimizle ailemizle beraber yaşarız.

 

Açıkçası bu seneki Ramazan bir başka benim açımdan çünkü 2020 yılından beri pandemi süreci yaşıyorduk hamdolsun büyük ölçüde defetmek üzereyiz, yakın zamanda inşallah gündemimizden tamamen pandemi, korona ve virüs belasını da defettikten sonra daha mutlu, huzurlu günler bizleri bekliyor. Hepinize saygılarımız sevgilerimi sunuyorum"dedi. 

 

TOSUN: MÜSİAD ve Hayrat Vakfı Olarak Kenya'ya Gidiyoruz

MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı İsmail TOSUN: "Kütahya MÜSİAD olarak faaliyetimiz vardı, kısaca bahsedeyim. Geçen yıl da aynı program üzerine çalışma yapmıştık. Kütahya MÜSİAD üyelerinin ve hayırsever Kütahyalı hemşerilerimizin yardımlarıyla geçen yıl Afrika ülkelerine Kuran-ı Kerim, ihtiyaç sahibi kişilere paket yardımlar göndermiştik. Aynı zamanda Türkiye'de de yaptık.

Bu yıl yine MÜSİAD Kütahya olarak HAYRAT Vakfı ile beraber MÜSİAD bir çalışma yaparak, Kenya'da 1.250 kişiye iftar yemeği, 1.500 Kuran-ı Kerim ve yaklaşık 100 kişilik de çocuklara bayramlık hediye paketi götürüyoruz. Pazar günü programımız başlayacak ve Çarşamba gecesine kadar devam edecek, nasip olursa Perşembe günü geri döneceğiz.

 

TOSUN: Maddi Manevi Destek Olan Kütahyalı Hemşerilerimize Teşekkür Ediyorum

Bu mübarek günlerde bizlere maddi manevi her türlü destek olan tüm Kütahyalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Sizler de bu davetimizi kırmayıp, katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi. 

MÜSİAD Kütahya Şubesinin düzenlemiş olduğu iftar programına AK Parti MKYK Üyesi Cem ŞAHİN, MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin SARPKAYA, Şeref CÖMERT, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda ÇETİN ERENLER, MÜSİAD üyeleri, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Osman ZEYBEK ile Ahmet KARABULUT ve gençlerin de katıldığı programa bilahare Kütahya AK Parti Milletvekili Av. İshak GAZEL de katıldı. - DORUK Fatma

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı