Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 14:39 Bu haber 941 kez okundu
 
Kurtuluşun Topraklarına, Ücretsiz Şehitlik Ziyaretleri Yapılacak
Altıntaş Kaymakamlığı tarafından Kurban Bayramı sonrasından başlayıp yıl sonuna kadar devam edecek olan Şehitlik Ziyaretleri tertip edilecektir. Böylece tarihimizde önemli yeri olan Kurtuluşun topraklarını daha çok vatandaşın ziyaret ederek, güzel ülkemizi vatan yapan ecdadımızın kazanmış olduğu zaferi yerinde görülmesi sağlanmış olacak.
GÜNCEL Haberi
Kurtuluşun Topraklarına, Ücretsiz Şehitlik Ziyaretleri Yapılacak

Altıntaş Kaymakamlığı tarafından Kurban Bayramı sonrasından başlayıp yıl sonuna kadar devam edecek olan Şehitlik Ziyaretleri tertip edilecektir. Böylece tarihimizde önemli yeri olan Kurtuluşun topraklarını daha çok vatandaşın ziyaret ederek, güzel ülkemizi vatan yapan ecdadımızın kazanmış olduğu zaferi yerinde görülmesi sağlanmış olacak.

Altıntaş Kaymakamlığına 0274 311 20 67 nolu telefondan ulaşılarak, kayıt yaptırılabilir.

Tüm vatandaşları şehitlik ziyaretlerine davet ettiklerini belirten Altıntaş Kaymakamı Mustafa Sait ARCAKLIOĞLU: "Altıntaş ve Dumlupınar İlçelerinde bulunan şehitliklerimiz ve anıtlarımızı daha önce hiç ziyaret edememiş olan veya yeniden ziyaret etmek isteyen tüm vatandaşlarımız; 5 Ağustos - 9 Ağustos tarihleri arasında Kaymakamlığımıza başvuruda bulunacak, Kurban Bayramı sonrasında başvurular sıraya konularak yıl sonuna kadar şehitliklerimize ücretsiz ziyaret turları düzenlenecektir. Tüm vatandaşlarımız davetlidir" ifadelerini kullandı. - DORUK Fatma Çakır

Kaynak: Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı