Haber Detayı
28 Aralık 2019 - Cumartesi 00:05 Bu haber 2510 kez okundu
 
Keramika’dan 2019’a Veda, 2020’ye Merhaba
Keramika Ailesinin, geleneksel hale gelen yıl sonu etkinliği yine büyük bir coşkuya sahne oldu.
YEREL Haberi
Keramika’dan 2019’a Veda, 2020’ye Merhaba

Keramika Ailesinin, geleneksel hale gelen yıl sonu etkinliği yine büyük bir coşkuya sahne oldu. Tüm yönetim ekibinin ve çalışanlarının hazır bulunduğu değerlendirme toplantısı Keramika Genel Müdürü Sayın Emin Yüce’nin açılış konuşmasıyla başladı.

Konuşmasında ‘2019 yılındaki hem insan hem makine yatırımlarının başarılı şekilde yürütüldüğünü, 2018 yılındaki ekonomik çalkantılarının yanında dünyadaki ekonomik kriz ve siyasi olumsuz durumlar karşısında doğru planlamalar ve stratejiler ile başarılı şekilde üstesinden gelindiğini, bunların sonucu olarak da 2019 yılında birçok yatırım yaparak, tüm dünyadaki trendleri, müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak, üretim kapasitesinin 45 oranında arttırıldığını paylaştı. Ayrıca uluslararası fuarlara da katılım sağlayarak, tüm dünyaya Arjantin’den Kore’ye, Fransa’dan Avustralya’ya kadar tüm ülkelerde keramika markasını, Kütahya’mızı, Türkiye’mizi başarılı şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Son olarak; Keramika Ailesinin her bir ferdinin ve ailelerinin değerli olduğu, Tüm çalışanların kendini geliştirmeye, ilkeli ve kendini sürekli yenileyen bir vizona sahip olmaya devam edeceğini, çalışma ortamında huzurun, birlikte omuz omuz olmanın bizleri her zaman başarıya taşımaya devam edeceğini belirterek, 2020 yılının tüm çalışanlarımıza ve ailelerimize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini, her şeyin gönlünüzce olacağı sevdiklerinizle birlikte nice mutlu yıllar dilekleriyle, konuşmasını tamamladı. 2019 yılının değerlendirilmesinin ardından birim yöneticileri 2020 yılı temennilerini paylaştılar.

Tüm yılın değerlendirmesin ardından, 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da başarıların katlanarak devam edeceğinin vurgusunun yapıldığı toplantı sonrası, gelecekteki çalışmalara ışık tutabilmek adına, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Uzmanı Sayın Yelda İpekli ile interaktif ve keyifli bir seminer gerçekleştirdiler. İlgili alanlarda deneyimleri ve bilgilerini aktaran Yelda İpekli, Keramika’ın geçmişte olduğu gibi gelecekte birçok başarıya imza atacağına inandığını paylaştı. Değerlendirme toplantısı ve seminerin ardından yılın yorgunluğunu atabilmek, yeni yıla daha güçlü ve heyecanlı girebilmek için özel olarak hazırlanan alanda tüm ekip bir araya geldi. Hazırlanan eğlenceli video süprizleri akşamın keyifli geçeceğinin işareti oldu. Tüm çalışanlar canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenip yorgunluk attılar.

Sürpriz yarışmaların, hediye çekilişlerinin olduğu kutlamanın ardından geleneksel olarak her yıl yapılan ve Keramika Ailesine yeni katılanlar tarafından yeni yıl pastası kesildi. Birbirlerini tebrik eden yeni üyeler tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Keramika Ailesinin bir parçası olarak aynı çatı altında olmaktan mutlu olduklarını, tüm gücümüzle hedefler doğrultusunda çalışacaklarını belirtiler. Akşamın sonunda birbirlerini tebrik eden ve yeni yıl temennilerini ileten tüm Keramika Ailesi kendileri için hazırlanan küçük hatıraları da alarak keyifli akşamı sonlandırdılar. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı