Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 17:01 Bu haber 1015 kez okundu
 
Gazeteciler, Gökçimen Parkında Yorgunluk Attı
İlimizde ihtiyaç duyulan sosyal amaçlı işletmelerden olan Gökçimen Parkında toplumun her kesiminden vatandaşların hizmet alması bu tür farklı tesislere de ihtiyaç olduğunu gösteriyor.
YEREL Haberi
Gazeteciler, Gökçimen Parkında Yorgunluk Attı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin düzenlemiş olduğu iftar etkinliğinin ardından Gökçimen Parkında bir araya gelen Ekspres Gazetesi'nden Semra TOZARAYDIN ve eşi Gökhan TOZARAYDIN, Vizyon Gazetesinden Aslıhan ÖZDOĞULARLI, Doruk Gazetesi'nden Fatma ÇAKIR ve Ahmet ARABACI, Kütahya ve ülke gündemi üzerine sohbet ettiler. Bu vesile ile aynı zamanda yorgunluk atan gazeteciler Gökçimen Parkından şehri tepeden izleme fırsatı da buldular.

 

İlimizde ihtiyaç duyulan sosyal amaçlı işletmelerden olan Gökçimen Parkında toplumun her kesiminden vatandaşların hizmet alması bu tür farklı tesislere de ihtiyaç olduğunu gösteriyor. Gökçimen Parkında güzel bir işletmecilik örneği gösteren ve gidenlerin keyif aldığı, dinlendiğini htiği bir ortamı sağlayan işletmecileri tebrik etmek gerektiğini düşünüyoruz. Biz kendi adımıza teşekkür ederek, ayrıldık. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK Gazetesi Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı