Haber Detayı
03 Mayıs 2022 - Salı 12:55 Bu haber 976 kez okundu
 
GIDABİRDER'den Kütahya'da Toplantı
YEREL Haberi
GIDABİRDER'den Kütahya'da Toplantı

Gıda Mühendisleri Meslekte Birlik Derneği (GIDABİRDER )  tarafından organize edilen programa Kütahya protokolü de eşlik etti.

Gıda Mühendislerinin yaşamış olduğu sıkıntılar, yapılabilecek düzenlemeler, kurum kuruluşlara yapılabilecek katkılar hakkında görüşmeler yapıldı.  Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, TKDK, Kent Konseyi, KUTSO ile yapılabilecek çalışmalar hakkında ön görüşmeler gerçekleşti. GIDABİRDER Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp CİHAN, davete icabet eden protokol üyelerine ve GIDABİRDER üyelerine teşekkür etti.

 

GIDABİRDER Kütahya Şubesinin düzenlemiş olduğu iftar programı ve toplantıya Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan ÖZÇALIK, Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya Koordinatörü Ahmet YAZAR, Kütahya Kent Konseyi Başkanı Ahmet ARABACI, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Üyesi Fatih ALKIŞ, Genç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÖRENLİ, GIDABİRDER Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp CİHAN, GIDABİRDER Kütahya Temsilcisi Fulya KAŞKAL ve üyeler katılım sağladı.  - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı