Haber Detayı
15 Nisan 2022 - Cuma 12:25 Bu haber 1233 kez okundu
 
Eyüp CİHAN: Kütahya'ya Katkı Sunacak Projeler Geliştirebiliriz
Genç Grup Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Gıda Mühendisleri Derneği (GIDABİRDER) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp CİHAN ve Sultan CİHAN, Kütahya Kent Konseyi Başkanı Ahmet ARABACI'yı makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.
YEREL Haberi
Eyüp CİHAN: Kütahya'ya Katkı Sunacak Projeler Geliştirebiliriz

Genç Grup  Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Gıda Mühendisleri Derneği (GIDABİRDER) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp CİHAN ve Sultan CİHAN, Kütahya Kent Konseyi Başkanı Ahmet ARABACI'yı makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Genç Grup Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve GIDABİRDER Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp CİHAN, Kent Konseyi Başkanı ARABACI'ya görevinin hayırlı olmasını dileyerek; Kent Konseyi'nin yapısını, faaliyetlerini Başkan ARABACI'dan dinledi ve Kütahya adına yapılabilecek çalışmalarda birlikte yol alabileceklerini ve proje bazında da katkılar sunabileceklerini ifade etti. CİHAN: "Biz ekmeğimizi Kütahya'dan kazanıyoruz, farklı illerde de şubelerimiz olsa da merkezimiz Kütahya. Kütahya'nın değerlerine sahip çıkma, gün yüzüne çıkarmada katkımız olabilecek tüm çalışmalarda siz değerli abimiz ile birlikte elimizden geleni yaparız. Siz hem bizlerin hem de tüm Kütahya'nın abisisiniz, daha farklı görevlerinizde olduğu gibi Kent Konseyi'nde de Kütahya'mıza ciddi katkılar sunacağınıza inancımız tamdır.

Kütahya'mıza katkı sunacak projeler geliştirerek hayata birlikte geçirebiliriz. Kütahya için yapılacak kültürel etkinlikler ve turizme katkı sağlayacak projelerde de birlikte yol arkadaşı olmak isteriz. Kent Konseyi çalışma gruplarında Kütahya'da bulunan proje danışmanları için komisyon kurulmasını talep ediyoruz" dedi. Kent Konseyi olarak önümüzdeki süreçte birlikte yapılabilecek Kütahya ile ilgili ilk etapta bir projeyle ilgili istişarelerde bulunuldu. Görüşme esnasında ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile de yapılabilecek çalışmalarla ilgili ön görüşme sağlandı.

Kent Konseyi Başkanı Ahmet ARABACI, Genç Grup Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve GIDABİRDER Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp CİHAN ve Sultan CİHAN'a nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Günün anısına CİHAN, ARABACI'ya hediye takdim etti. - DORUK Fatma

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı