Haber Detayı
15 Kasım 2020 - Pazar 17:23 Bu haber 894 kez okundu
 
Dünya Turizm Oscarı, Güral Premier Tekirova
Güral Premier Tekirova'ya iki ödül birden
GÜNCEL Haberi
Dünya Turizm Oscarı, Güral Premier Tekirova

Turizm ve seyahat sektöründe dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri kabul edilen World Luxury Hotel Awards (Dünya Lüks Otel Ödülleri) sahipleri belli oldu. Güral Premier Tekirova, iki ödüle birden layık görüldü.

 

Kütahyalı ünlü işadamı İsmet Güral’a ait olan Güral Premier Tekirova, dünyanın en büyük turizm organizasyonu olan World Luxury Hotel Awards'ta, uluslararası otel zincirlerini geride bırakarak yine dünyanın en iyileri arasına girdi.

Dünya Turizm Oscarı olarak bilinen ve uluslar arası alanda lüks kategoride yer alan en iyi otellerin belirlendiği World Luxury Hotel Awards 2020 ödül töreni bu yıl pandemi nedeniyle özel bir etkinlikle gerçekleşti. Dünyanın her bölgesinden, farklı kategorilerde bine yakın otelin yarıştığı organizasyonda Güral Premier Tekirova, sektör profesyonelleri tarafından yapılan oylama ile iki ödüle birden layık görüldü.

 

Konuklarına birinci sınıf hizmetler sunan otellerin yarıştığı en büyük global organizasyon olan World Luxury Hotel Awards'ta Güral Premier Tekirova; Avrupa’nın en iyi Luxury Family All-Inclusive ( ( Avrupa kıtasının En Lüks Her Şey Dahil Aile Oteli)  ve Luxury Family Beach Resort Hotel (Avrupa'nın En Lüks Aile Sahil Oteli) ödülünü kazandı. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı