Haber Detayı
29 Ocak 2020 - Çarşamba 15:55 Bu haber 3282 kez okundu
 
DORUK Gazetesi'ne Anlamlı Basın Ödülü
'Biz Birlikte Güçlüyüz' projesi çerçevesinde İdareciler ve Bürokratlar Birliği tarafından düzenlenen 10.yıl münasebetiyle Ankara'daki Türkiye Belediyeler Birliği Salonunda düzenlenen ödül töreninde Medya Basın Ödülünü Kütahya DORUK Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR layık görülmüş olup, ödül töreni için düzenlenen programda Fatma ÇAKIR ödülünü Kick Boks Federasyonu Genel Sekreteri Harun DEMİR'den almıştır.
GÜNCEL Haberi
DORUK Gazetesi'ne Anlamlı Basın Ödülü

'Biz Birlikte Güçlüyüz' projesi çerçevesinde İdareciler ve Bürokratlar Birliği tarafından düzenlenen 10.yıl münasebetiyle Ankara'daki Türkiye Belediyeler Birliği Salonunda düzenlenen ödül töreninde Medya Basın Ödülünü Kütahya DORUK Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR layık görülmüş olup, ödül töreni için düzenlenen programda Fatma ÇAKIR ödülünü Kick Boks Federasyonu Genel Sekreteri Harun DEMİR'den almıştır.

Fatma ÇAKIR ödül töreninde "Termal'in Başkenti, Termal'in Başkenti, üzerinde yedi medeniyet yaşanmış Kütahya'mızda da İdareciler ve Bürokratlar Birliği yapmış olduğu etkinliklerle birlikte güçlü olmanın çalışmalarını yapmış, DORUK Gazetesi olarak biz de bu çalışmalara katılmış, katkıda bulunmaya çalışmıştık. Bu nedenle bizi bu ödüle layık gören İdareci ve Bürokratlar Birliği Başkanı Sayın Yücel CAN ve Yönetim Kuruluna DORUK Gazetesi olarak şükranlarımı arz ederim. Biz Birlikte Güçlü olmaya devam edeceğiz.

Ayrıca Milli Kick Boks Hakemi ve Antrenörü olmam hasebiyle bu ödülün tarafıma Kick Boks Federasyonu Genel Sekreterimiz Sayın Harun DEMİR tarafından verilmesi, ayrı bir anlam kazandırmıştır; kendilerine teşekkür ederim" dedi. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı