Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 21:19 Bu haber 1496 kez okundu
 
DORUK Ailesi, Geleneksel İftarda Buluştu
Doruk Gazetesi'nin yöneticileri, çalışanları, köşe yazarları her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan'da Öğretmenevinde iftarda bir araya geldiler.
YEREL Haberi
DORUK Ailesi, Geleneksel İftarda Buluştu

Doruk Gazetesi'nin yöneticileri, çalışanları, köşe yazarları her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan'da Öğretmenevinde iftarda bir araya geldiler.

Doruk Gazetesi'nin değerli dostları da onları yalnız bırakmadı. Mali Müşavir Seher NURDERE ve İş adamı Alpaslan AĞAR da iftara, dolayısıyla sohbete iştirak etmiş oldu.

Doruk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma ÇAKIR'ın katılımcılara "Davetimize icabetinizden dolayı hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Kütahya kamuoyuna gerçekten doğru, dürüst ve açıklayıcı haberleriyle Kütahya'nın gelişmesi için gerektiğinde öneri ve eleştirileriyle kamuoyunda haklı bir kabul gördük. Bunda en büyük pay, siz değerli yazarlarımız, hukuk müşavirimiz, muhasebecimizin katkıları çok büyük olup; okurlarımızın da zaman zaman eleştirileri zaman zaman da takdirleri sonucu yerel medyanın DORUKlarında yer alan gazetemize katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz.

Her biriniz gerek sosyal statüsü, gerek kariyeri, gerekse bilgi birikimi ile okuyucularımıza vazgeçemeyecekleri makaleler ve haberlerle onlarla bütünleşmemizi gerçekleştirmiş olmamızda aslan payı yine sizlerindir.

Sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum ve DORUK çatısı altında sizlerle birlikte bir aile olmaktan gurur duyuyorum" dedi.

 

 

Programa katılan köşe yazarlarımızdan ve hukuk müşavirimiz Av. M. Sabit ÖZDOĞLAR, Yeminli Mali Müşavir Muttalip KORKMAZ, Hüdayim GÜLER ve Cüneyt KÖŞE de yaptıkları konuşmalarda genel olarak; DORUK Gazetesi'nin yayın hayatında başladığı günden beri ciddi, sorumluluk taşıyan, yansız, tarafsız yayıncılık çizgisinden hiç sapmadan kamuoyunu gerçekten aydınlatıcı, ama asla kamuoyunda infial uyandıracak haber yapmaktan kaçınarak sürdürdüğü habercilik ve yayıncılık anlayışına bizler de aynı anlayış içerisinde karşılık vererek, katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Yayın hayatına girilen 6. Yıl içerisinde her sayıda hiç fire vermeden köşe yazılarımızla, Doruk okurları ile iletişimimiz sürdürdük. Bizleri kamuoyu mesleklerimiz ve işlerimizle ilgili tanıdıkları kadar, DORUK Ailesinden olmamız hasabiyle de tanımaktadırlar. Biz DORUK ailesinin mensubu olmaktan mutluyuz, gururluyuz ve bu ailede bize yer verdikleri için Sayın Fatma ÇAKIR'a ve Ahmet ARABACI'ya teşekkür ederiz dediler.

Bu arada aramıza yeni katılan gazetemizde asistanlık ve tasarımcılık konularında katkı sağlayan Seçil KARAMAN ve Sedef KARATAY'ın enerjisi iftara katılanlara yansıdı.

DORUK Gazetesi'nin çok yakın dostları olan Mali Müşavir Seher NURDERE ve İşadamı Alpaslan AĞAR da duygularını ifade etti; DORUK Gazetesi'nin yerel medyada önemli bir misyon üstlendiğini, tarafsız ve özgün gazetecilik anlayışını takdirle takip ettiklerini belirterek; "Yanlarında olmaktan, aralarında olmaktan biz de mutluluk ve gurur duymaktayız" dedi.

Organizasyona Avukat M. Sabit ÖZDOĞLAR, Yeminli Mali Müşavir Muttalip KORKMAZ, İş adamı Alpaslan AĞAR, Hüdayim GÜLER, Cüneyt KÖŞE, Mali Müşavir Ahmet ATIŞ, Mali Müşavir Seher NURDERE, İnşaat Yüksek Mühendisi Nazife ÖZDOĞLAR, Seçil KARAMAN, Sedef KARATAY, Mustafa ÇAKIR, Şayan GÜLER, Behiye KORKMAZ, Sema KÖŞE, Güngör ÇAKIR, Ahmet ARABACI ve Fatma ÇAKIR katıldılar. - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK Gazetesi Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı