Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 19:01 Bu haber 1511 kez okundu
 
Devlet Hatun Lisesi'nden, Ulusal Yarışmada Başarı
Geçtiğimiz günlerde Fethiye’de 9.su yapılan ’ŞEF MAVİ FETHİYE ULUSAL YEMEK YARIŞMASI’nda 7 altın ve bir gümüş madalya alma başarısı gösteren Devlet Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisemizi ziyaret eden Vali Yardımcısı Arif YALÇIN ve Mesleki Teknik Eğitim Şube Müdürü Zeki ATİK başarısından dolayı Okul Müdürü Kezban ERDOĞAN ve başarılı öğrencileri tebrik ettiler.
EĞİTİM Haberi
Devlet Hatun Lisesi'nden, Ulusal Yarışmada Başarı

Geçtiğimiz günlerde Fethiye’de 9.su yapılan ’ŞEF MAVİ FETHİYE ULUSAL YEMEK YARIŞMASI’nda 7 altın ve bir gümüş madalya alma başarısı gösteren Devlet Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisemizi ziyaret eden Vali Yardımcısı Arif YALÇIN ve Mesleki Teknik Eğitim Şube Müdürü Zeki ATİK  başarısından dolayı Okul Müdürü Kezban ERDOĞAN ve başarılı öğrencileri tebrik ettiler.

Müdür Yardımcıları M.Emin ÖZCAN, Şenay USLU,  Zeki KİLİTÇİ ve Ali İhsan UYSAL ile alan Öğretmenleri Ayşenur KUTLUĞ, Semra BATMAN, Esma TURAN, Begüm SARSİMEN ve Nursena KURTULMUŞ’un da hazır bulundukları ziyarette başarılı öğrenciler hünerlerini Vali yardımcısı YALÇIN ve Şube Müdürü ATİK’in önünde de sergilediler.

Yarışmada madalyalı öğrenciler Behiye nur ÇAYIR,  Seda ESKİTÜRKOĞLU, Aslı KÖSE, Ayşegül DUMLUBINAR, Gizem KARACIK,Kardelen Havva TEPE,Nihal KILIÇ, Melike ÖZER altın madalya kazanan ’kirece yatırılmış balkabaklı baklava’ ve ‘Yöresel Kütahya Mutfağı’ eserlerinden de misafirlerine ikramda bulunmuşlardır.

          İkramları çok beğenen Vali Yardımcısı Arif YALÇIN ve Mesleki Teknik Eğitim Şube Müdürü Zeki ATİK  öğrencileri tebrik etmiş, hatıra fotoğrafı çektirip, başarılarının devamını dilemişlerdir. - DORUK Cüneyt KÖŞE

Kaynak: (DORUK) - DORUK Gazetesi Editör: DORUK
Yorumlar
Haber Yazılımı