Haber Detayı
26 Nisan 2022 - Salı 14:44 Bu haber 1208 kez okundu
 
Belediye Önünde Çocuklar Gönüllerince Eğlendi
GÜNCEL Haberi
Belediye Önünde Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Kütahya Belediyesi ve Kütahya Kent Konseyi'nin ortaklaşa düzenlediği etkinliklere katılım oldukça yüksek oldu. Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin organize ettiği 23 Nisan etkinlikleri Kütahya Belediyesi Hizmet Binası önünde gün boyunca devam etti.

Üniversite öğrenci topluluklarının çocuklara yönelik yapmış oldukları balon şişirme, çuval yarışı, yüz boyama gibi aktiviteler çocukların eğlence kaynağı olurken; veliler de onların sevincini paylaştı.

 

Bu arada Kütahya Kick Boks ekibinin Antrenör Fatma ÇAKIR nezaretinde yapmış olduğu etkinlik hayranlıkla izlenirken, bir çok velinin çocuklarının da Kick Boks'a başlamaları talebi antrenör Fatma ÇAKIR'a anında iletildi.

 

Stantları gezen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın özgürce kutlanmasında emeği geçen başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşları ile bu vatan için canını veren şehitleri minnet ve şükranla yad ettiklerini ifade ederken; düzenlenen etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür etti.  - DORUK

Kaynak: (DORUK) - DORUK GAZETESİ Editör: DORUK
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı