Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 15:54 Bu haber 1942 kez okundu
 
Başkan Alim IŞIK: Belediye Spor'da Kick Boks Branşı Açılacak
Erzurum'da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasında derece alan 7 sporcu ile İdareci ve Antrenörlerini kabul eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK: "Kick Boks'ta ilimizde yıllardır önemli başarılar elde ediliyor. Yine 7 Kütahyalı sporcumuz Türkiye Şampiyonasından başarı ile döndü. Ben bu başarıdan dolayı sporcularımızı ve Antrenörlerini tebrik ederken, bundan büyük emeği olan ilimiz Milli Hakemi ve Antrenörü Fatma ÇAKIR ile İl Temsilcisi Ahmet ARABACI'ya ayrıca takdir ve teşekkürlerimi bildirmek isterim."
SPOR Haberi
Başkan Alim IŞIK: Belediye Spor'da Kick Boks Branşı Açılacak

Erzurum'da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonasında derece alan 7 sporcu ile İdareci ve Antrenörlerini kabul eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK: "Kick Boks'ta ilimizde yıllardır önemli başarılar elde ediliyor. Yine 7 Kütahyalı sporcumuz Türkiye Şampiyonasından başarı ile döndü. Ben bu başarıdan dolayı sporcularımızı ve Antrenörlerini tebrik ederken, bundan büyük emeği olan ilimiz Milli Hakemi ve Antrenörü Fatma ÇAKIR ile İl Temsilcisi Ahmet ARABACI'ya ayrıca takdir ve teşekkürlerimi bildirmek isterim. Biz de bu başarılı sporcularımıza sahip çıkmak ve katkı sağlamak adına Belediye Sporumuzda Kick Boks branşının açılmasının çalışmalarının yapılması için Belediye Spor Müdürümüze talimat verdik. En kısa zamanda gereği yapılacaktır" dedi.

Belediye Başkanını ziyarete İl Temsilcisi Ahmet ARABACI ile birlikte Milli Hakem ve Antrenör Fatma ÇAKIR, Antrenörler Mehmet Ali DÜLGER, Umut YASAN ve Türkiye 2.si Huriye ÇINAR, Türkiye 3.leri Fatma DUYSAK, Nazmi BAYINDIR, Mehmet Eren ÇAKIR, Umut YASAN, Ahmet SAYAR, Gamze Nur ÖZER katıldılar. Başkan IŞIK, sporcu ve antrenörlere hediye takdim etti.

Belediye Başkanımıza spora katkı ve sporcuya desteklerinden dolayı DORUK Gazetesi ve Kick Boks İl Temsilciliği olarak teşekkürlerimizi sunarız. - DORUK

Kaynak: Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı