Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 23:20 Bu haber 2499 kez okundu
 
Altıntaş Belediye Başkanı Arif TEKE: Zafer OSB'nin Hayata Geçirilmesini Talep Etti
Zafer OSB, Alt Yapı Projesi, Bakanlığa Gönderildi
İLÇELERİMİZ Haberi
Altıntaş Belediye Başkanı Arif TEKE: Zafer OSB'nin Hayata Geçirilmesini Talep Etti

KUTSO Başkanı İsmet ÖZORTAÇ, Meclis Başkanı Nafi GÜRAL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan ÖNCEL, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Harun YURDAGÜL, Altıntaş'ın iş adamlarından İbrahim YAVUZ, Sefa DÜLGER Altıntaş Belediye Başkanını ziyaret ederek; Başkan TEKE'ye taziye ve yeni görevlerinde başarı dilediler.

Altıntaş Belediye Başkanı Arif TEKE, KUTSO heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Zafer Organize Sanayi Bölgesinin en kısa zamanda hayata geçirilerek işsizliğe çare bulunmasını talep etmiş, bu projeyle Altıntaş'ın hak ettiği yere geleceğine inandığını beyan etmiştir.

KUTSO yönetimi her alanda Altıntaş'a destek vereceklerini beyan etmişlerdir. Başkan TEKE, KUTSO heyetini Altıntaş'ı yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti ve “HER ŞEY ALTINTAŞ İÇİN.” Dedi.

Zafer OSB, Alt Yapı Projesi, Bakanlığa Gönderildi

Altıntaş Belediye Başkanı Arif TEKE: "Altıntaş Zafer Organize Sanayi Bölgesi Alt Yapı uygulamaları projesi tamamlandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına gönderildi. Başta Sayın Valimiz olmak üzere, İl Başkanımıza, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi. - DORUK Fatma Çakır

Kaynak: Editör: Fatma Çakır
Yorumlar
Haber Yazılımı