Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 18:25 Bu haber 3007 kez okundu
 
AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda ÇETİN ERENLER: 7 Şehidimiz, 390'a Yakın Suriyeli Vatandaşlarımızdan Yaralılar Var
AK Parti Merkez İlçe Danışma toplantısında konuşma yapan AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda ÇETİN ERENLER, Barış Pınarı Harekatı'nda "7 şehidimiz hayatını kaybetti, Suriye milli ordusundan 96 şehidimizin olduğunu, 390'a yakın Suriyeli vatandaşlarımızdan yaralılar var" dedi.
SİYASET Haberi
AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda ÇETİN ERENLER: 7 Şehidimiz, 390'a Yakın Suriyeli Vatandaşlarımızdan Yaralılar Var

AK Parti Merkez İlçe Danışma toplantısında konuşma yapan AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda ÇETİN ERENLER,  Barış Pınarı Harekatı'nda "7 şehidimiz hayatını kaybetti, Suriye milli ordusundan 96 şehidimizin olduğunu, 390'a yakın Suriyeli vatandaşlarımızdan yaralılar var" dedi.

Mültecilerden bahsederek "8 yıldır ülke özlemi çeken Muhacir kardeşlerimizin ülkelerine kavuşmalarını" dileyen AK Parti Milletvekili Ceyda Çetin Erenler: "Şu ana kadar, 7 şehidimiz bu operasyonda hayatını kaybetti. Suriye milli ordusundan da 96 şehidimiz var, onlara da Allah'tan rahmet diliyorum. Yine 90 yaralı bizim sivil halkımızdan, 390'a yakın da Suriyeli vatandaşlarımızdan yaralılar var, onlara da acil şifalar diliyorum.

İnşallah bu hayal ettikleri terör koridorunun olamayacağını anladılar, en kısa zamanda da teröristlerden temizlenip; 8 yıldır ülke özlemi çeken, Türkiye'de yaşayan Muhacir Kardeşlerimizin de bir an evvel ülkelerine kavuşmaları, ülkelerine gitmeleri de en büyük temennimizdir, diyorum" dedi. - DORUK

Kaynak: Editör: DORUK
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı