Astroloji

 

 

 
Akrep (28.09.2022)
Çalışma ortamınızda kendinizi belli ettiğiniz bir gündesiniz. Yaptıklarınızın görülmesi, ödüllendirilmeniz ve beklediğiniz haberleri almanızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Hırsı devre dışı bırakıp buna yenilmediğinizde işler sizin için daha akıcı ve sağlam ilerleyebilir.
 
Aslan (28.09.2022)
Enerjinizin yüksek olması sizi bir şeyler yapmak konusunda daha çok yüreklendiriyor. “Aşkla yapmak” deyiminin hakkını vereceğiniz bir gündesiniz. Üzerinizdeki durgunluk hissinden sıyrılmak, hem ilişkilerinizde hem de işinizde pozitif dönüşler sağlayabilir.
 
Balık (28.09.2022)
Sağlık ve güzellik konuları dikkatinizi çekebilir. Bugün estetik, güzellik, spor ve beslenme gibi fiziksel durumunuzu etkileyecek girişimleri araştırabilirsiniz. Daha iyi hissetmenin ve öyle olmanın önemini daha anlıyorsunuz.
 
Başak (28.09.2022)
İçinizdeki boşluk hissinin yerini mücadele duygusu alıyor. Amacınızı ve kim olduğunuzu yeniden hatırlayabilirsiniz. Sizi alıkoyan insanlara ve düşüncelere karşı, kendi planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Hayatı ıskalamak istemiyorsunuz.
 
Boğa (28.09.2022)
Ailenize karşı kendinizi savunmanız gereken durumlar oluşabilir. Bunu yaparken tepkilerinizde abartıya kaçmamaya çalışmalısınız. Haklıyken haksız duruma düşmemek için sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizden emin olmalısınız.
 
İkizler (28.09.2022)
Yeni iş görüşmeleri ve buna yönelik çalışmalarınız hız kazanabilir. Kendinizi ve işinizi göstermek adına fırsatlar elde edebilirsiniz. İfadelerinizde doğru kelimelere ve yerinde bir üsluba yer vermeye özen gösterin.
 
Koç (28.09.2022)
Kararlarınızı sorgulamaktan vazgeçmelisiniz. Kendiniz için yapmanız gereken bir şeyler olduğunda bundan geri durmayın. Bugün, hayatınıza mutluluğu ve kendi isteklerinizi daha çok dahil edeceğiniz yollar bulabilir, ilişkiler kurabilirsiniz.
 
Kova (28.09.2022)
İlişkilerinize dair konuşulması gereken konuları gündeme getirebilirsiniz. Ne olacağına dair belirsiz düşünceler hislerinizi doğru anlamanıza engel olabilir. Kendinize ve partnerinize, konuşarak her şeyi netleştirmek ve anlamlandırmak adına alan oluşturmalısınız.
 
Oğlak (28.09.2022)
Ekonomik açıdan şanslı bir gündesiniz. Girişimlerinizin ve motivasyonunuzun sonuç vermesi, sizi çevrenize karşı haklı çıkarıyor. Hiçbir şeyin boşuna olmadığını, inanarak ilerlemenin faydalarını ilk önce kendinize ispatlıyorsunuz.
 
Terazi (28.09.2022)
Planlarınız doğrultusunda daha net ve özgüvenli adımlar atabilirsiniz. Düşüncelerinizin ve mevcut çalışmalarınızın daha görünür olması için yeni projeler ortaya koyabilirsiniz. Çevrenizden size doğru bir ilginin gelmesi, duygusal anlamda da özgüveninizi arttırıyor.
 
Yay (28.09.2022)
Hakkınızı savunmak, kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Ertelediğiniz konulara eğilmek, standartlarınızı yükseltmekle ilgili araştırmalar yapmak bugün motivasyonunuzu sürekli hale getirebilir. Tatil planları yapabilirsiniz.
 
Yengeç (28.09.2022)
Bugünü bir ödül günü olarak ilan edebilirsiniz. Kendinize, sevdiklerinize zaman ayırabilir ya da istekleriniz doğrultusunda bazı alışverişler yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde ekonomik sorun yaşamamanız adına kontrolü bırakmamakta fayda var.

 

 

 

Haber Yazılımı